Популярні статті


Виставка «Буд-Експо 2017»

Галерея фотографій з виставки
Читати далі...

Виставка «Агро 2016»

Галерея фотографій з виставки
Читати далі...

Клеєний брус

В теперішній час ні для кого не секрет, що клеєний брус - самий міцний і надійний матеріал для будівництва заміських дерев’яних будинків, і має ряд незаперечних переваг. По суті, клеєний брус - це спеціальним чином оброблені дошки, склеєні між собою під пресом. Він прекрасно зарекомендував себе як на українському, так і на світових ринках будівельних матеріалів, і активно використовується будівельними компаніями зі світовим ім’ям, такими як Honka, Kontio, Vuokatti, Finnlamelli, Hirsiset, Honkatalot і багатьма іншими.
Читати далі...

Зруб

Ви вирішили побудувати зруб, але як розібратися, яке дерево вибрати?
Дерев’яні будинки ручної рубки - найстаріший, випробуваний спосіб будівництва дерев’яних зрубів, будинків, що дійшов до нас практично без змін.
Читати далі...

Двері

На будівельному ринку в сегменті міжкімнатних дверей, дерев’яні двері зайняли свою міцну нішу. Вони коштують відносно дешево, екологічні і дозволяють тільки своїм виглядом вишукано прикрасити будь-який інтер’єр.
Всі дерев’яні двері поділяються на двері з дерев’яного масиву і на цілісні, цілком і повністю виконані з одного бруска дерева. Чим вони відрізняються між собою і які їх переваги?
Читати далі...

Оциліндрований брус

Очищена колода в природному вигляді завжди має форму усіченого конуса, що ускладнює укладання вінців, оскільки потрібно почергова орієнтація колод. Крім того, для якісного примикання вінців один до одного потрібно підбір колод та їх індивідуальна підгонка. Нове покоління стінових матеріалів для дерев'яних будинків відрізняється уніфікованою геометрією, що дозволяє обійти ці труднощі.
Читати далі...

Альтанки і ротонди

Малі і великі форми садово-паркової архітектури продовжують розвиватися сьогодні завдяки досягненням науково-технічного прогресу. Парадокс полягає в тому, що, винаходячи і впроваджуючи в масове виробництво нові будівельні матеріали та синтетичні засоби по догляду за ними, людство, як не дивно, стає ближче до природи. Це добре видно на прикладі конструктивних можливостей сучасних альтанок, що стали вже звичним елементом оформлення садиб.
Читати далі...

Профільний брус

Профільований брус - це один із найпопулярніших матеріалів, які використовуються у будівництві дерев'яних будинків. По суті, профільований брус - це вдосконалений матеріал і покращена технологія будівництва з брусу.
Будинок із профільованого брусу - це сучасний стиль, практичне використання і красивий зовнішній вигляд.
Читати далі...

Бані та сауни

Баня завжди була одним з головних об'єктів на селянській садибі. В останні роки інтерес до лазні особливо зріс, і невипадково. Адже крім виконання санітарно-гігієнічних функцій вона служить для профілактики різних захворювань, зганяє вагу, знімає біль, покращує настрій.
Читати далі...